Новини автосалону
01.06.2021

Transporter

Перевезе все необхідне. Понад 70 років автомобіль є кращим у сфері перевезень. Сучасний фургон Transporter 6.1 став ще функціональнішим, ніж будь-коли. Значна висота вантажного відсіку, достатній простір та сучасні системи допомоги водію дають змогу вам і вашій бригаді разом з матеріалами щодня безпечно діставатися до місця виконання робіт.
Transporter

Викладається на повну
 
Починаючи з 1950 року Transporter Kombi пропонує можливість простого переобладнання для перевезення пасажирів або вантажів завдяки рядам сидінь, що легко знімаються. Салон із гнучкими можливостями використання та численні варіанти сидінь дозволяють знайти рішення практично в будь-якій ситуації. 

Підкреслена ефектність

Image

Різносторонній як і кожен ваш день

Більше поїздок. Підвищене навантаження. Більше завдань. Transporter Kombi має для цього всі необхідні якості. Всі сидіння в салоні однаково комфортні завдяки достатньому простору над головою. Крім того, завдяки можливості швидкого знімання багатомісних та окремих сидінь цей автомобіль можна використовувати і для перевезення об'ємних вантажів.

Налаштований на найважчі види робіт 

Той, хто займається дійсно складними видами робіт, повинен бути стійким до пилу, бруду та фарби. Тому салон Transporter Kombi здатен витримувати подібні речі: це стало можливим завдяки нечутливій до забруднень тканинній оббивці сидінь. А передня панель, обшивка дверей, бокових панелей забарвлені у темно-сірий колір Anthrazit.

Image
Image

Спокій у подорожах
 
На будівельних майданчиках з поганою оглядовістю, на вузьких вуличках житлових кварталів чи при поривах вітру на автомагістралі: у Transporter 6.1 Kombi підтримку вам у разі виникнення труднощів надають численні інноваційні системи допомоги водію та системи безпеки. Завдяки цьому ви безпечно і передусім спокійно прибудете до кінцевого пункту поїздки.

Швидка посадка і висадка пасажирів

На ілюстрації для прикладу показаний фургон Transporter 6.1 Kasten
Зсувні двері завдяки значній фактичній ширині пройми 1017 мм полегшують посадку.

Image
Image

Перетворення з 9-місного мікроавтобуса на автомобіль служби доставки за кілька хвилин

9 сидінь з у авто короткою колісною базою: 9 сидінь із функцією Easy Entry у версії з короткою колісною базою з багажним відсіком довжиною 1600 мм.
Чи часто вам доводиться возити на будівельний майданчик бригаду в повному складі? Чи ще частіше ви перевозите великі партії матеріалів? З короткою чи довгою колісною базою, у варіанті від 4 до 9 сидінь, із функцією Easy Entry чи без неї - ваш Transporter 6.1 Kombi здатен оптимально пристосовуватися до всіх вимог. Тут показані безліч варіантів конфігурації салону. 

Добре, що усе на своїх місцях
 
Transporter 6.1 Kombi має вдосталь місця для вашої бригади, матеріалів чи інструментів, і він оснащений додатковими кільцями кріплення для належної фіксації всього необхідного. Максимальне навантаження на кільця становить 250 даН.

Image

Надихайтесь особливостями Transporter 6.1

Автомобільний Дім
Офіційний дилер Volkswagen
пров. Лазневий 4, Одеса
тел. +380 (48) 700 01 01