Новини автосалону
01.06.2021

T-Cross

Більше, ніж щось одне. Автомобіль для завантаження дошками для сноуборду, виїзду на пікнік на уік-енд або ж просто відправлення за домашніми закупівлями в найближчий магазин? Саме комбінація із варіативності, помірної самовпевненості та компактності надає йому гнучкості для щоденних пригод.
T-Cross

Відкрийте для себе переваги T-Cross з різних ракурсів.

 
Кожний день може бути особливим.
 
Сповнений талантів новий T-Cross - це симбіоз функціональності та варіативності. Його SUV-дизайн з характерними для кузова перевагами, ретельно збалансовані комплектації у поєднанні з компактністю перетворюють його на автомобіль для майже будь-яких пригод.

Image

Відчутний характер у компактному кроссовері.


Новий T-Cross поєднує в собі функціональній дизайн та урбанізм: видовжений капот із широкою решіткою радіатора підкреслюють його появу будь-де. Його відмінність від інших криється в охайних заокруглених лініях кузова, які розмістились на кузові SUV, для повсякденного життя як у місті, так і поза його межами.

Настільки ж індивідуальний, як і Ваш смак.


Серед особливостей його інтер'єра варто віднести пакет фонового освітлення Ambiente, сидіння із високоякісної тканини та доступні на вибір три різні дизайн-пакети. Така практичність у поєднанні із індивідуальним підходом до дизайну, як правило, зустрічається у автомобілях із значно вищих сегментів.

Image

Ваші кольори.
 
Новий T-Cross універсальний, як ніхто інший, але це не заважає йому виділятися завдяки дизайн пакетам Black, Energetic Orange та Bamboo Garden Green. Ви можете надати йому приголомшливого вигляду і зробити його справжньою іконою стилю.

Image

Energetic Orange
Дизайн інтер'єру на Ваш розсуд і смак.

 
Опційний дизайн пакет Energetic Orange, безумовно, привертає увагу. Завдяки вдалому поєднанню енергійного помаранчевого та контрастного сірого кольорів, Ви перетворюєте свій T-Cross на справжнього модника.

Black
Тільки Вам визначати характер Вашого інтер’єру.

 
Полюбляєте прості, спокійні кольори та спортивний стиль? Тоді дизайн пакет Black Вам підходить: завдяки таким акцентам в інтер'єрі, як декор у стриманих чорному та сірому кольорах, кожна поїздка у Вашому T-Cross залишатиме тривале враження.

Image
Image

Bamboo Garden
Інтер’єр цілковито на Ваш смак? Будь ласка.

 
Правильне поєднання кольорів визначає різницю: надайте інтер'єру Ваших кольорових акцентів. Центральна частина сидінь та їх обрамлення із вкрапленнями бірюзового, помаранчевого або платинового сірого складуть елегантну компанію Вашому стилю.

Пасує тим, хто не підлаштовується.
 
Оберіть новий T-Cross відповідно до особистих ідей та обирайте між комплектаціями T-Cross, Life та Style. На чому б Ви не зупинились, комплектації відповідатимуть Вашим вимогам щодо якості та комфорту.

Імпровізація - це завжди класний план.
 
Ви більше за спонтанність? Тоді T-Cross - це Ваш ідеальний компаньон для подорожей. Завдяки концепції внутрішнього простору, яка передбачає складання переднього пасажирського сидіння та зсувний ряд задніх сидінь, Ви можете обирати наскільки містким та гнучким бути Вашому T-Cross. Звісно, тут Ви так само зможете налаштувати Digital Cockpit під свої потреби. 

Автомобільний Дім
Офіційний дилер Volkswagen
пров. Лазневий 4, Одеса
тел. +380 (48) 700 01 01