Новини від Фольксваген
18.12.2020

Портал клієнта carLOG

Зручний зв'язок із Вашим дилером, нашими продуктами та послугами
CarLog

Портал carLOG  надає Вам можливість створити власний кабінет клієнта, що робить звязок із Вашим дилером, його продуктами та послугами дійсно зручним та сучасним.

Зареєстровані користувачі мають можливість:

  • записатися на сервіс до обраного дилера за кілька кліків. Навіть у неробочий час.
    зберегти обрані автомобілі одразу з усіх доступних систем - Склад авто, Конфігуратор та платформа Das Weltauto. Ціни на автомобілі, їх доступність на складі оновлюються автоматично.
    Крім того, інтерфейс carLOG завжди присутній на брендових сайтах, що дає клієнтам можливість створювати Списки обраних автомобілів. Так, автомобілі зі Складу наявних авто та автомобілі з Конфігуратора зберігаються в єдиному переліку, що надає клієнту можливість порівняти одразу кілька авто різних типів одночасно - вперше серед усіх марок в Україні.

Для клієнтів, хто бажає отримувати перелік нових пропозицій на складі нових авто, доступний сервіс Пошуковий агент - перелік нових надходжень автоматично прийдуть на емейл адресу клієнта. Все що потрібно - задати Пошуковому агенту параметри потреб (колір, модель, діапазон ціни, тощо). Також доступно і для Авто з пробігом на платформі Das Weltauto.
Реєстрація на порталі carLOG дуже проста - все, що треба, це використати свій емейл та створити пароль. Решта персональних даних кліієнт може вносити поступово за потреби. Перш за все, створіть аккаунт для себе, щоб з перших рук оцінити переваги цього рішення.

Функціонал порталу carLOG буде й надалі розширюватися, про що ми залюбки вас будемо інформувати.