Новини автосалону
17.06.2021

Новий Passat.

Повернення легенди.
Passat

Комфорт найвищого рівня - це і є якість життя.

Ви належите до тих зайнятих людей, які часто бувають у відрядженнях або самостійно керують повсякденним сімейним життям? Якщо Ви можете дати позитивну відповідь на це питання, то основна задача цього автомобіля - це полегшити виконання Ваших задач.


Image

Екстер'єр. Елегантність та динамічність.

Успішне поєднання спортивності та гармонійних, виважених ліній: динамічний дизайн із виразним світловим почерком надає новому Passat впевненості у своєму вигляді.


Інтер'єр. Переосмислення концепції простору.

Дизайн інтер'єру бере до уваги не тільки високий рівень комфорту, але створює приємне відчуття вільного простору.Image

Комфорт

Passat багато в чому вражає зручними та продуманими функціями, які сприяють Вашому самопочуттю як у довгих, так і в коротких поїздках.Пакет фонового освітлення. Розставляйте індивідуальні світлові акценти.

Пакет фонового освітлення із можливістю налаштування інтенсивності світла створює відчуття унікальності власного простору.

Image
Image

Easy Open. Відкрийте багажник без зусиль.
 
Вам обов'язково сподобається, якщо Ви не з порожніми руками: разом із Easy Open для відкриття багажнику потрібно лише провести ногою під заднім бампером.

Digital Cockpit Pro. Висока роздільна здатність та взаємодія.

Аналогові технології - вчорашній день. За бажанням Ви можете замінити класичні циферблати на дисплей високої роздільної здатності. Інноваційна та сучасна комбінація приладів Digital Cockpit Pro дозволяє відображати різноманітні дані, перелік яких виходить далеко за межі звичної інформації про швидкість руху і запас палива.

Image

IQ.DRIVE

Ми в Volkswagen всі інтелектуальні системи допомоги водієві називаємо IQ.DRIVE. Всі, яки ми вже маємо сьогодні та ті, які ми розвиваємо для нашого спільного завтра і які ми створюємо на майбутнє. У той же час IQ.DRIVE також виступає за інноваційні ідеї з чітким фокусом - Ваш комфорт та безпека.

Мультимедіа

Музика у Ваших вухах, а маршрут - перед очима. Із нашими опційними навігаційними системами Ви не зіб'єтесь зі шляху, а на додачу прибудете ще й розваженими.


Image

Мультимедійна система Composition. Дозвольте собі не нудьгувати.

Ви - сам собі режисер. А ми потурбуємось, щоб кіно Вашого життя не було нудним.

Навігація.

Музика у Ваших вухах, а маршрут - перед очима. Із нашими навігаційними системами Ви не зіб'єтесь зі шляху, а на додачу прибудете ще й розваженими.

Image

Перетворіть власні додатки на повноцінні інструменти. Apple CarPlay™ та Android Auto™

Зручне використання улюблених додатків з Вашого смартфона - це покликання App-Connect. Музика, мапи, новини, аудіо-книги відображатимуться на дисплеї мультимедійної системи.

Авжеж, це ж стосується Apple CarPlay™ та Android Auto™ від Google, якими тепер можна користуватися без підключення дротів до Вашого авто чи смартфона завдяки новим wireless-можливостям навігаційних систем Discover Media, Discover Pro та нової мультимедійної системи Ready 2 Discover.

Image

Автомобільний Дім
Офіційний дилер Volkswagen
пров. Лазневий 4, Одеса
тел. +380 (48) 700 01 01