Новини автосалону
24.06.2021

Multivan T6.1

Легенда, сучасне втілення.
Multivan

У цьому поколінні Multivan традиційні сильні сторони моделі доповнюються новими можливостями. Незмінна безкомпромісна багатофункціональність поєднується з інноваційним помічником, який оснащено найсучаснішою мультимедійною системою Infotainment, системами допомоги водію та системами безпеки.

Надійний та просторий Multivan 6.1: універсальний автомобіль для всіх, чиє життя повʼязано з подорожами.

Image

Майбутнє у фокусі: Поряд з новою, доступною в якості опції цифровою панеллю приладів Digital Cockpit діагоналлю 26 см (10,25 дюйма) салон Multivan 6.1 прикрашає модульна інформаційно-командна система Infotainment останнього покоління з сенсорним дисплеєм 23 см (9,2 дюйма) у центральній консолі, яка використовує найсучасніші розробки звичних технологій звʼязку. Крім того, збільшена висота розташування сидінь і доступна в якості опції поперекова підтримка з можливістю регулювання в 4 напрямках забезпечують винятковий комфорт, а численні відсіки для речей – домогають тримати простір під контролем.

Digital Cockpit
Панель приладів майбутнього: за бажанням у комплектації Comfortline можна замінити класичні засоби індикації на великий дисплей діагоналлю 26 см (10,25 дюйма) із великою роздільною здатністю та підсвіткою, а у комплектації Highline він входить у серійну комплектацію. Інноваційне виконання панелі приладів надає водієві доступ до різноманітної інформації, яка не обмежується лише даними про швидкість і рівень пального в баку.

Image
Image

Система навігації Discover Pro
Не має значення, чи бажаєте ви здійснити виклик під час руху, отримати актуальні дані про ситуацію на дорогах або просто розважитися – доступна в якості опції система навігації Discover Pro з інтуїтивно зрозумілим керуванням, наприклад з використанням жестів, дозволить вам отримати доступ до безлічі корисних функцій, які задовольнять усі ваші бажання. Так ви зможете досягти пункту призначення і чудово розважатися в дорозі.

Опції комфорту 6.1
Влаштовуйтесь зручніше у Multivan 6.1: Неймовірна базова комплектація, яка була суттєво розширена, разом з доступними в якості опції функціями комфорту сприяють значному спрощенню керування автомобілем. Ви насолоджуєтеся кожен день за кермом свого авто.

Image

Електромеханічне рульове керуванняЗ легкістю до цілі!

Електромеханічне рульове керування в Multivan 6.1 активно допомагає водієві залежно від ситуації майже в усіх дорожніх умовах. До того ж нова концепція сервоприводу рульового механізму уможливлює використання в Multivan 6.1 найсучасніших систем допомоги водієві.

Підвищена комфортність сидінь

Надзвичайно зручні сидіння в базовій комплектації Multivan 6.1 вже, доступна в якості опції поперекова підтримка з електроприводом регулювання в 4 напрямках.

Унікальна функція: встановлені в автомобілі сидіння можна обертати й розкладати одним рухом руки.

Image

Подорожі 6.1
Технологія, використана в Multivan 6.1, дозволяє поєднати високу потужність і тягову здатність з високою економічністю. Ідеальний вибір, якщо ви багато подорожуєте і водночас бажаєте не втрачати динаміку руху.

Image

Потужність та надійне зчеплення з дорогою.

Multivan 6.1 доступний з різними комбінаціями двигунів і коробок передач. Доступна в якості опції коробка передач DSG, технологія якої дозволяє змінювати передачі без переривання потоку потужності, забезпечить дуже комфортний та економічний рух. Завдяки доступному в якості опції повному приводові 4MOTION Multivan 6.1 залишається і надалі найбільш всюдихідним автомобілем свого класу.

Image
Multivan в наявності

Автомобільний Дім
Офіційний дилер Volkswagen
пров. Лазневий 4, Одеса
тел. +380 (48) 700 01 01